• Başvurular İLK İLETİŞİM FORMU üzerinden başlıyor. Bu formda aday adayından, hangi kategori/kategorilerde aday başvurusunda bulunacağı ve projesi/projeleriyle ilgili kısa bilgi talep edilir. Bu form ile amaçlanan; aday proje veya projelerin jürinin tanımladığı kategoriye uygunluğunun, ön incelemesini yapılmasıdır. Bu form TALEBİNİZ ÜZERİNE Nice Medya tarafından size ulaştırılır.

  Son başvuru tarihi 01 Kasım 2024’dür. 

  • Bu bilgiler doğrultusunda adaylığına karar verilen kuruma NİCE MEDYA TARAFINDAN, jürinin hazırladığı ve üzerinden değerlendirme yapacağı detaylı form iletilir.

  Her bir aday proje için 700 Euro + %20 KDV’lik başvuru bedelinin ödenmesini takiben adaylık süreci başlar. 

  1’den fazla kategoride adaylık yapılabilir (Farklı projeler ile),

  1 kategoride birden fazla adaylık yapılabilir (Farklı projeler ile).

  • Adayın jürinin ilettiği formu doldurarak, Nice Medya’ya teslim etme tarihi 20 Aralık 2024’dür.
  • Bu tarihten sonra jürinin değerlendirme süreci başlar. Jüri gerekli gördüğü takdirde Nice Medya üzerinden yazılı olarak adaya ek sorular iletebilir, açıklamalar talep edebilir.
  • Ödül almaya hak kazanan firmaların, açıklanma tarihi 7 Ocak 2025’tür.
  • Ödül almaya hak kazanan projeler 14 Ocak 2025’te gerçekleşecek ÖDÜL TÖRENİ ile kamuoyuna açıklanacaktır.
  • Ödül almaya hak kazanamayan firmalar, Jüri tarafından projeye özel olarak hazırlanmış ve detaylı bir mektupla bilgilendirilecektir.

   

  SÜRECİ BAŞLATMAK ÜZERE ADAY OLMAK İÇİN TIKLAYIN

  *Müşteri deneyiminde belirlenen kategorilerde öncü bir projeye sahip olduğuna inanan her lider markasıyla katılımcı olabilir.

  *Aday projenin ölçümlenebilir sonuçlarının alınmış veya alınabiliyor olması yeterli.

  *Değerlendirme formu açık, net, az,  çoğu çoktan seçmeli soruların yer aldığı bir form olarak hazırlanıyor, Katılımcıyı yormuyor,

  Hazırlık süreci vakit almıyor, hazırlık için ekstra para harcanmıyor.

  Yalnızca adaylık bedeli ödeniyor. (Her bir aday proje için 700 Euro + KDV) 

  Projesine güvenen herkes pratikte aday katılımcıdır.

   

   

  Yasal Uyarılar ve Gizlilik

  CX Awards Turkey- Müşteri Deneyimi Ödülleri’nin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

  CX Awards Turkey için oluşturulan websitesi doğrultusunda girilen içeriklerin, siteye eklenmiş doküman, grafik ve tasarımlar aksi belirtilmediği ya da gerekli izinler alınmadığı sürece kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.

  Ayrıca adaylık ve ilk iletişim formu kapsamında Nice Medya’ya iletilen projeler sadece değerlendirme amaçlı olup, aday firma ve/veya yetkilisi tarafından izin verilmediği veya talep edilmediği sürece Nice Medya bunları yayma, basım yoluyla dağıtma ve herhangi başka bir iletişim kanalıyla paylaşma hakkına sahip değildir.

  Etkinlik kapsamında proje sahibi, ödül almaya hak kazanan projesi hakkında, yetkilendirdiği kişiler aracılığıyla, ödül töreninde katılımcılara bilgi verecektir.